Statuo

Ochrona danych, kontrola zarządcza, wizerunek i promocja

„Zostań IOD” – II edycja szkolenia w Warszawie

Autor: Łukasz Wojciechowski

W samym środku lata razem ze współpracownikami w ramach grupy WRC Consulting przeprowadziliśmy I edycję szkolenia „Zostań IOD” w Warszawie. Przedsięwzięcie okazało się bardzo udane pod wieloma względami, dlatego decyzja mogła być tylko jedna – w dniach 17-19 października 2018 r. zapraszamy na drugą edycję tego wyjątkowego szkolenia.

Dlaczego pierwsza edycja szkolenia okazała się sukcesem? Przede wszystkim ze względu na duże zainteresowanie uczestników, którzy byli naprawdę zdeterminowani, żeby jak najwięcej się dowiedzieć. Dzięki trudnym i ciekawym pytaniom, które w niektórych przypadkach wywoływały wręcz dyskusję wśród prowadzących, szkolenie było żywe i jeszcze bardziej wartościowe. Jako prowadzący postawiliśmy sobie za cel, żeby w każdym przypadku teoria była poparta praktycznymi przykładami. Nie czytaliśmy prezentacji, ani nie omawialiśmy aktów prawnych punkt po punkcie.

Bardzo dobrze wypadła również ewaluacja wiedzy uczestników. Wszyscy chętni mogli przystąpić do testu końcowego, który został przeprowadzony bardzo na serio. Zadbaliśmy o reżim czasowy, jak również o to, żeby nikt nie zaglądał do notatek, smartfonów oraz żeby piszący test nie konsultowali się ze sobą nawzajem. Wyniki stanowiły pozytywną niespodziankę dla organizatorów szkolenia, okazało się, że uczestnicy naprawdę wynieśli z niego dużą, wartościową wiedzę. Niektórzy uczestnicy skorzystali z możliwości uzyskania rekomendacji na naszej stronie internetowej, zaproponowaliśmy już także uczestnikom szkolenia pierwsze zlecenia komercyjne. W kolejnej edycji również będzie można przystąpić na koniec do testu, a po jego zaliczeniu rozpocząć z nami współpracę i uzyskać rekomendację na stronie internetowej WRC Consulting.

Serdecznie zapraszam i polecam wzięcie udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu! Szczegółowe informacje o szkoleniu, programie, lokalizacji i prowadzących dostępne są na stronie WRC Consulting.

administracjaadministracja samorządowabezpieczeństwo informacjiinspektor ochrony danychochrona danych osobowych

20 sierpnia 2018


Poprzedni wpis

Kolejny wpis